Sanallaştırma Çözümleri
Buradasınız: Anasayfa / Sanallaştırma Çözümleri
Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma yönetimi hizmeti; kullanıcı ile donanım arasında mantıksal bir katman oluşturarak, temel sistem yönetimi unsurlarının başında yer almaktadır. Tek bir donanım üzerinde birden fazla işletim sisteminin ve uygulamanın birbirinden ayrıştırılarak aynı yönde ilerlemesini sağlayan sanallaştırma çözümleri sayesinde donanıma yapılan yatırımın tam anlamıyla verime dönüşmesi amaçlanmıştır. Sinewegra Teknoloji yatırım ve işletme giderlerini azaltmanızı hedefleyerek, bu sürecin yönetimini ve desteğini bir hizmet paketi olarak sizlere sunuyor.

Sinewegra Teknoloji sanallaştırma çözümlerinde;

  • Sunucuları bir bütün haline getirip enerji verimliliğini artırarak daha az donanım, yatırım ve işletme maliyetlerinizi düşürmek,
  • Şirketinizin yatırım ve işletme giderlerini azaltmaya yardımcı olmak,
  • Yedekli (Cluster) yapılar sayesinde hizmetlerin kesintisiz ya da en az kesintiyle devam etmesini sağlamak,
  • Olağanüstü durumlarda kurtarma çözümleri sunmak, altyapınızı iyileştirerk iş sürekliliği sağlamak,
  • Firmaların vazgeçilmezi veritabanı (Oracle Veri Tabanı, Microsoft SQL Server vb.) uygulamaları, iş uygulamalarını (SAP Business Suite, Microsoft Exchange, SQL Server vb.) sanallaştırarak hizmet seviyelerini yükseltmek ve performansı en üst seviyeye çıkarmak.

Firmalar sanallaştırma teknolojisine geçerken, network altyapısı ile entegre olmuş veri depolaması yaparak soğru sunucu kararı vermek ve bunu yönetmek için uygun yazılımı seçmek her adımında önem teşkil etmektedir.

Sinewegra teknoloji olarak saha ekiplerimiz VMware ve Hyper-V çözümlerimizle standartlara dayalı bir sanallaştırma stratejisi oluşturarak, en kısa sürede hayata geçirmenizi sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın